UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu wrócimy do 22proc bezrobotnych jak było 10lat temu i stawki 4zł za godz pracy. Będzie dobrze 👏
Milionarre
Znowu wrócimy do 22proc bezrobotnych jak było 10lat temu i stawki 4zł za godz pracy. Będzie dobrze 👏
Milionarre