UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lupus, Home, Krismar ostatnio siadł, 500 luda jak nie więcej na bezrobociu ale nie bój... większośc wchłęła deskomaszyneria mazurska-stolpłyt ale i tam rotacja, widąc ludzie nie są chetni bo jak maja tyrac za niecałe 4 koła gdzie min to już wszedzie 3600 netto to wolą wyjechać i w euro czy $ zarabiać niż w pln garba się dorobic takie fakty. nic nie robisz masz 3600 zasuwasz masz 4 koła :) trzeba trafic aby wyrwac 4,5 czy 5 koła, poczekaj parę lat i min bedzie 5 kołą :)