UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wójcik, halex, BRW, Layman i inne dzieisątki roboliskich frim gdzie człowiek sę zatyra to sa, wszem ogłoszenia a idz sam se rób! A dlaczego nie ma ogłoszeń typy: przyjmiemy do: biblioteki, urzedu miejskiego, gazety, radia, tv, instytucji, muzeum??/ tam to po znajomosci albo trzymane są stanowiska do grobowej deski, w elblagu dobre stanowiska są dla szcześliwców, rotacji nie ma a reszta nawet wykształcona to musi wyjechać albo ponizycsię w firmie X na stanowisku ponizej kometencji... zarobię owszem 4 czy 5 koła ale psycha z "yneligentami" w takiej robocie siada, a szkodliwego brak; )