Wybrany wątek opinii

Napewno się uśmiechają i jedzą Prince Polo :) są szczęśliwi, że POgonili pis hahaha
(2026.02.09)
u mnie w pracy babka narzeka że prąd drogi, itd że jedno mieszkanie musi sprzedać po ojcu no bo jej nie stać, a gada że ważne że pis nie rządzi. chodzby miala pod mostem wylądować. a tymczasem ziobro się z niej sie smieje na plaży z kumplem orbanem
(2026.02.09)
To teraz widzisz, ile PIS nakradł. Nie pracują a stać ich na wywczasy.
bfhbf (2026.02.09)
@bfhbf - Żeby nie internet to tylko rodzina wiedziała żeś idiota.
(2026.02.09)
A 5 lat temu, gdy było takie samo bezrobocie to kto rządził ?Próbuj myśleć!
katon (2026.02.09)
Ziobro przed procesem został skazany bez dowodów, fanie w likwidacji i tej drugiej
Emmannuell (2026.02.16)
Powrót do komentarzy