Wybrany wątek opinii
Napewno się uśmiechają i jedzą Prince Polo :) są szczęśliwi, że POgonili pis hahaha
Do moderacji
Odpowiedz
119
57
u mnie w pracy babka narzeka że prąd drogi, itd że jedno mieszkanie musi sprzedać po ojcu no bo jej nie stać, a gada że ważne że pis nie rządzi. chodzby miala pod mostem wylądować. a tymczasem ziobro się z niej sie smieje na plaży z kumplem orbanem
Do moderacji
Odpowiedz
37
40
To teraz widzisz, ile PIS nakradł. Nie pracują a stać ich na wywczasy.
Do moderacji
Odpowiedz
14
28
@bfhbf - Żeby nie internet to tylko rodzina wiedziała żeś idiota.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
A 5 lat temu, gdy było takie samo bezrobocie to kto rządził ?Próbuj myśleć!
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Ziobro przed procesem został skazany bez dowodów, fanie w likwidacji i tej drugiej
Do moderacji
Odpowiedz
1
0