Wybrany wątek opinii

To jest chore co się dzieje za rządów Koalicji 13 Grudnia. Firmy padają jedna za drugą, ludzie tracą pracę (i jeszcze Tusk z POwcami w Sejmie się śmieją z tego, że niektórzy Polacy stracili pracę). Jak za rządów PiS było niskie bezrobocie. Było tak, że praca szukała człowieka, a nie człowiek pracy to niektórym ludziom było źle. Zamiast docenić to, że w ogóle, że zrobili wszystko co było w ich mocy, żeby Polacy mieli pracę i żeby miejsca pracy powstawały
(2026.02.09)
Co ma rząd, taki czy inny, do tego że elbląski Janusz biznesu podejmuje błędne decyzje i firma pada? Albo ów Janusz się rozwodzi, była puszcza go w skarpetkach a firma pada?? Obiło ci się o uszy pojęcie - wolny rynek???
Kogar (2026.02.09)
Powrót do komentarzy