UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zaraz zaraz, od 2001 roku tu działali bez portu, a teraz nagle portu brakuje? Nieremontowane dźwigi, ale to do kogo pretensje? Kto miał remontować dźwigi? Same miały się remontować? Może jednak chodzi o koszty najmu hal? Ostatnio kilka firm uciekło z A10 i przeniosło się na A1,a inne rozważają taką opcję, więc coś w tym artykule mija się z prawdą.
KapitanSzyderca