UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale o kogo należą te hale? Ktoś brał kasę za najem i nie remontował i unowocześniał nic? Nie wierzę, że firma na zgłaszała takich potrzeb do właściciela hal. Musiało być tam ostre zwarcie firmy z właścicielem hal, że ponoszą wysiłek przenosin do innego miasta.
tu_tylko_las_posadzic