UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Maag się wyprowadza z Elbląga do Gdanska wskazujac na brak perspektyw rozwoju w naszym miescie. Tymczasem niedawno do Elblaga spod Gadnska sprowadzil sie Rockfin uzasadniając to wlasnie większymi możliwościami w Elblągu. Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że firmami tymi kierują bracia W. Widac bracia reprezentują dwie rozne optyki biznesowe. W sumie dla Elbląga saldo wyjdzie jakby na zero