UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie w tym wszystkim jest lokalny patriotyzm? Czy elblaskie kierownictwo firmy Maag wyczerpało wszystkie możliwości? Czy rzeczywiście nic nie da sie zrobić by pozostać w Elblągu? Ta decyzja jednak zubaża nasze miasto.


Anuluj