UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie w tym wszystkim jest lokalny patriotyzm? Czy elblaskie kierownictwo firmy Maag wyczerpało wszystkie możliwości? Czy rzeczywiście nic nie da sie zrobić by pozostać w Elblągu? Ta decyzja jednak zubaża nasze miasto.