UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam. Ciekawe, czy gdyby nie informacja osoby proszącej o anonimowość, portEl cokolwiek by o tym napisał? Temat jest oficjalny już od 9 stycznia. Już 3 tygodnie temu na ulicy słyszałem rozmowę na ten temat
Piortr3001