UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witam. Ciekawe, czy gdyby nie informacja osoby proszącej o anonimowość, portEl cokolwiek by o tym napisał? Temat jest oficjalny już od 9 stycznia. Już 3 tygodnie temu na ulicy słyszałem rozmowę na ten temat

Piortr3001

Anuluj