UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A gdzie w tym wszystkim jest lokalny patriotyzm? Czy elblaskie kierownictwo firmy Maag wyczerpało wszystkie możliwości? Czy rzeczywiście nic nie da sie zrobić by pozostać w Elblągu? Ta decyzja jednak zubaża nasze miasto.