32
22.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chyba Ty... Ja mam ogrzewanie na gaz i jestem bardzo zadowolony.
pozytywny-elblążanin (2026.01.22)
Ale przecież straż wiejska kupiła drona z elektronicznym nosem, co to miał wykrywać dymiarzy! Jakieś 15m od ratusza, na Kosynierów Gdyńskich, cała ulica pali "czymś" i dron nadal nie wykrył.
Dede (2026.01.22)

info

10  
  0
@pozytywny-elblążanin - widzisz elblążanin, bo patrzysz na to przez pryzmat czubka swojego nosa. dla niektórych tysiak za gaz to dużo, dla innych niedużo. ja też mam gaz i ogrzanie 200m2 kosztowało niecałe 1100 złotych.
Jacyna (2026.01.22)
@45 tys zgonów rocznie - W Japonii masowo spalają śmieci i mają czystsze powietrze od Polaków. Do tego każdy ich chwali za czystość i ekologię. No to jak to jest z tym paleniem śmieci? Ja rozumiem, że to druga półkula świata, ale prawa fizyki są chyba te same na całej planecie?
(2026.01.22)
@Jacyna - Ukaualnienie, już mam 1200,do końca miesiąca pewnie zakręci się koło 1,5 tysiaka
Jacyna (2026.01.22)
Armagedon wygasić piece kominki elektrociepłownie też bo to jest jeden wielki zbiór wszystkich kominów... będzie czysto i pachnąco. Minus dwadzieścia?... damy radę ratujmy planetę bo ziemia PŁONIE.
(2026.01.22)

info

11  
  3
@kto biega ten wie/ śmierdzi bo ludzie nie piorą ciuchów i się nie myją... śmierdzi i w sklepie i w autobusie i w tramwaju i na ulicach..... do koła jeden wielki smród.
(2026.01.22)

info

3  
  4
A tu dym jak by papiża wybierali
(2026.01.22)

info

0  
  0
A co z tym dronem towarzysza witalija ćwierka? dron ten mial latac nad kominami i patrzec kto pali oponami. Czyzby kolejna wtopa niegospodarnosci ów towarzysza?
gustaw sierpiswist (2026.01.23)

info

1  
  0
@Kto biega ten wie - To jest patologia. Dlatego że ludzie palą śmieci w piecach i w mieście jest trujące powietrze wy zalecacie mieszkańcom siedzieć w domach. Zamiast piętnować patologię to wy jej bronicie. Znowu
Tak to widzę (2026.01.23)