UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@45 tys zgonów rocznie - W Japonii masowo spalają śmieci i mają czystsze powietrze od Polaków. Do tego każdy ich chwali za czystość i ekologię. No to jak to jest z tym paleniem śmieci? Ja rozumiem, że to druga półkula świata, ale prawa fizyki są chyba te same na całej planecie?