Wybrany wątek opinii
W Elblągu śmierdzi od września do kwietnia. Czasem bardziej czasem mniej ale śmierdzi non stop. Najgorzej na Traugutta Górnośląskiej i Kwiatowej
Do moderacji
Odpowiedz
22
4
Do moderacji
Odpowiedz
10
11
@45 tys zgonów rocznie - W Japonii masowo spalają śmieci i mają czystsze powietrze od Polaków. Do tego każdy ich chwali za czystość i ekologię. No to jak to jest z tym paleniem śmieci? Ja rozumiem, że to druga półkula świata, ale prawa fizyki są chyba te same na całej planecie?
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Do moderacji
Odpowiedz
1
2