Wybrany wątek opinii

W Elblągu śmierdzi od września do kwietnia. Czasem bardziej czasem mniej ale śmierdzi non stop. Najgorzej na Traugutta Górnośląskiej i Kwiatowej
Kto biega ten wie (2026.01.22)
@Kto biega ten wie - Ludzie którzy piszą że spalają w piecach wszystko bo węgiel jest drogi są winni 45 tys zgonów rocznie
45 tys zgonów rocznie (2026.01.22)
@45 tys zgonów rocznie - W Japonii masowo spalają śmieci i mają czystsze powietrze od Polaków. Do tego każdy ich chwali za czystość i ekologię. No to jak to jest z tym paleniem śmieci? Ja rozumiem, że to druga półkula świata, ale prawa fizyki są chyba te same na całej planecie?
(2026.01.22)
@Kto biega ten wie - To jest patologia. Dlatego że ludzie palą śmieci w piecach i w mieście jest trujące powietrze wy zalecacie mieszkańcom siedzieć w domach. Zamiast piętnować patologię to wy jej bronicie. Znowu
Tak to widzę (2026.01.23)
@45 tys zgonów rocznie - ta będą się ogrzewać prądem z elektrowni atomowych których nie ma
(2026.01.23)
Powrót do komentarzy