UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Kto biega ten wie - To jest patologia. Dlatego że ludzie palą śmieci w piecach i w mieście jest trujące powietrze wy zalecacie mieszkańcom siedzieć w domach. Zamiast piętnować patologię to wy jej bronicie. Znowu

Tak to widzę