UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@45 tys zgonów rocznie - W Japonii masowo spalają śmieci i mają czystsze powietrze od Polaków. Do tego każdy ich chwali za czystość i ekologię. No to jak to jest z tym paleniem śmieci? Ja rozumiem, że to druga półkula świata, ale prawa fizyki są chyba te same na całej planecie?