A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak człowieniu... za rządów partii POPiS Polska cały czas jest w czołówce najdroższej energii w Europie (czyli też na świecie? -w Chinach jest pewnie > 2x, 4x... tańsza). Energia jest w tej cywilizacji podstawową walutą - jest potrzebna dziś do wszystkiego.
Warsztat samochodowy, blacharnia lakiernia przy Nowodworskiej 12 dymi szkodliwie każdego dnia i to od lat, mieszkańcy bloków TBS muszą zamykać szczelnie okna a czas na wietrzenie mieszkań jest niczym Szustak w Tokio i co ? Zgłoszenia nic nie zmieniają, albo kara śmieszna albo łapówki skoro kolejny rok to samo ?
Donald Trump to obraz w gruncie rzeczy zakompleksionego narcyza, który nieustannie musi podkreślać własne znaczenie, jakby obawiał się, że inni zobaczą w nim zalęknionego chłopca który odziedziczył majątek. Co jeszcze urodzi się w głowie Donalda Trumpa. Ile razy zmieni zdanie w tej czy innej sprawie ? Nie da się "żyć w kłamstwie" o wzajemnych korzyściach integracji, gdy integracja staje się źródłem podporządkowania.
W slamsach właśnie mieszkają Ci co nie mają możliwości sobie w razie potrzeby napalic w piecu i ogrzać dom czy też mieszkanie.
Dużo lepiej byłoby mieć jeszcze możliwość podgrzania wody czy też ugotowania na kuchni jak to wcześniej bywało w normalnym domu.
Dziś jesteśmy zdania na gaz lub ogrzewanie miejskie i to jest zły kierunek bez jakiejkolwiek możliwości ogrzania czy też ugotowania posiłków.
Wystarczy tak nie wiele żeby zrozumieć że jak bardzo jesteśmy uzależnieni od zewnętrznych źródeł energii.
Czas włączyć myślenie i zacząć projektować budynki z kominami dumnymi żeby mieć zabezpieczenie i możliwość być nie zależnym.
Niezłe zdjęcie a budynek w ruinie przydałby się remont
Na Królewieckiej niedaleko wieżowca teatralna 28 czarny słup dymu. Dzień w dzień. I co ? I nic! Może nie dron ze straży miejskiej tylko patrol wysłać.
Syf koła i mogiła w mieście z tym powietrzem. Oczyszcza z powietrza po wietrzeniu chodzi na maksa przez parę godzin. Jak przechodzi się koło starych domów w których pali się węglem albo innym syfem to smród kręci w nosie masakrycznie.
@epec_srepec - Gdzie ty człowieku masz taką opłatę? Ja w całym zeszłym sezonie zużyłem 11gj energii cieplnej, co daje 1300 PLN na rok. Mieszkanie 55m2