UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale przecież straż wiejska kupiła drona z elektronicznym nosem, co to miał wykrywać dymiarzy! Jakieś 15m od ratusza, na Kosynierów Gdyńskich, cała ulica pali "czymś" i dron nadal nie wykrył.
Dede
Ale przecież straż wiejska kupiła drona z elektronicznym nosem, co to miał wykrywać dymiarzy! Jakieś 15m od ratusza, na Kosynierów Gdyńskich, cała ulica pali "czymś" i dron nadal nie wykrył.
Dede