UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale przecież straż wiejska kupiła drona z elektronicznym nosem, co to miał wykrywać dymiarzy! Jakieś 15m od ratusza, na Kosynierów Gdyńskich, cała ulica pali "czymś" i dron nadal nie wykrył.

Dede

Anuluj