Wybrany wątek opinii

Ci co ogrzewają domy gazem jak dostaną rachunki za styczeń to dopiero się zdziwią. Mamy najdroższy prąd i gaz w Europie bo nas rządzący łupią zmyślonymi opłatami / opłaty stałe /zmienne /abonamenty / przesyłowe i różne tego typu. Jednym słowem TUSKOLANDIA na całego.
(2026.01.22)
Chyba Ty... Ja mam ogrzewanie na gaz i jestem bardzo zadowolony.
pozytywny-elblążanin (2026.01.22)
@pozytywny-elblążanin - widzisz elblążanin, bo patrzysz na to przez pryzmat czubka swojego nosa. dla niektórych tysiak za gaz to dużo, dla innych niedużo. ja też mam gaz i ogrzanie 200m2 kosztowało niecałe 1100 złotych.
Jacyna (2026.01.22)
@Jacyna - Ukaualnienie, już mam 1200,do końca miesiąca pewnie zakręci się koło 1,5 tysiaka
Jacyna (2026.01.22)
Jak wam te kłamstwa przechodzą przez palce? Pisanie że najdroższy prąd w Europie jest przez Tuska, jest równie mądre jak pisanie że 7 letnie dziecko kusiło i prowokował 60 letniego dziada w sukience. Pisior zawsze kłamie
Najdroższy prąd w Europie (2026.01.23)
Bzdury piszesz. W Niemczech 32-40 eurocentów za kWh. Do tego oczywiście opłaty stałe. Mają drożej niż u nas.
Jerzy Lebioda (2026.01.23)
@Jerzy Lebioda - W jakiś sposób to przeliczasz
Uls (2026.01.24)
Powrót do komentarzy