Wybrany wątek opinii
Ci co ogrzewają domy gazem jak dostaną rachunki za styczeń to dopiero się zdziwią. Mamy najdroższy prąd i gaz w Europie bo nas rządzący łupią zmyślonymi opłatami / opłaty stałe /zmienne /abonamenty / przesyłowe i różne tego typu. Jednym słowem TUSKOLANDIA na całego.
Do moderacji
Odpowiedz
23
13
Chyba Ty... Ja mam ogrzewanie na gaz i jestem bardzo zadowolony.
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
@pozytywny-elblążanin - widzisz elblążanin, bo patrzysz na to przez pryzmat czubka swojego nosa. dla niektórych tysiak za gaz to dużo, dla innych niedużo. ja też mam gaz i ogrzanie 200m2 kosztowało niecałe 1100 złotych.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Jacyna - Ukaualnienie, już mam 1200,do końca miesiąca pewnie zakręci się koło 1,5 tysiaka
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Bzdury piszesz. W Niemczech 32-40 eurocentów za kWh. Do tego oczywiście opłaty stałe. Mają drożej niż u nas.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@Jerzy Lebioda - W jakiś sposób to przeliczasz
Do moderacji
Odpowiedz
1
0