UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pozytywny-elblążanin - widzisz elblążanin, bo patrzysz na to przez pryzmat czubka swojego nosa. dla niektórych tysiak za gaz to dużo, dla innych niedużo. ja też mam gaz i ogrzanie 200m2 kosztowało niecałe 1100 złotych.

Jacyna

Anuluj