UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pozytywny-elblążanin - widzisz elblążanin, bo patrzysz na to przez pryzmat czubka swojego nosa. dla niektórych tysiak za gaz to dużo, dla innych niedużo. ja też mam gaz i ogrzanie 200m2 kosztowało niecałe 1100 złotych.
Jacyna