UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kto biega ten wie/ śmierdzi bo ludzie nie piorą ciuchów i się nie myją... śmierdzi i w sklepie i w autobusie i w tramwaju i na ulicach..... do koła jeden wielki smród.
@kto biega ten wie/ śmierdzi bo ludzie nie piorą ciuchów i się nie myją... śmierdzi i w sklepie i w autobusie i w tramwaju i na ulicach..... do koła jeden wielki smród.