UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kto biega ten wie/ śmierdzi bo ludzie nie piorą ciuchów i się nie myją... śmierdzi i w sklepie i w autobusie i w tramwaju i na ulicach..... do koła jeden wielki smród.


Anuluj