UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kto biega ten wie - To jest patologia. Dlatego że ludzie palą śmieci w piecach i w mieście jest trujące powietrze wy zalecacie mieszkańcom siedzieć w domach. Zamiast piętnować patologię to wy jej bronicie. Znowu

Tak to widzę

Anuluj