UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kto biega ten wie - To jest patologia. Dlatego że ludzie palą śmieci w piecach i w mieście jest trujące powietrze wy zalecacie mieszkańcom siedzieć w domach. Zamiast piętnować patologię to wy jej bronicie. Znowu
Tak to widzę