A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a kogo te panie chcą reprezentować ? siebie, mężów, partie ? i w czyim imieniu chcą zabierać głos ? patrząc wizualnie i czytając "bogaty" życiorys dokonań nie widzę takiej potrzeby, aby mnie reprezentowały !
@dla kogo ten twór? - "a kogo te panie chcą reprezentować ?" - starczy, że taki jak Ty, "reprezentuje" Polaków, starczy do bólu.
powstaje pytanie, na co stać ameby...
każdy niesie swój krzyż
szkoda że nie ma nikogo z ramienia organizacji katolickich :( coś to sięgnie lewactwem
do komentujących: ale wy macie problem ze wszystkim, żenada! resentyment, o ile w ogóle wiecie co to jest, jest w was bardzo silny. każdy kto coś robi ma na pewno układy, znajomości i nie wiadomo co jeszcze. chyba nie jesteście nawet świadomi że za niektóre z komentarzy jest odpowiedzialność karna. dopuśccie do siebie wiadomość że ktoś tam się mógł po prostu zgłosić i zostać wybranym ze względu na ciekawe CV. wbiliście sobie do głów że tylko ze znajomościami coś się osiąga i w to uwierzyliście. teraz czekam na komentarze wrzucające wszystkie wybranie Panie do jednego worka. spójrzcie w lustro: kim jesteście, co osiągneliście, co właściwie krytykujecie
Tak się składa, że to rada, która działa nieodpłatnie.
Już była babska aktywność pod nazwą "Kobiety w Centrum". Czerepak z czerepakową tworzyli przybudówkę kobiecą która zdechła po pierwszej miesiączce. czy te panie wiedzą (a może dlatego tam są, w tej "radzie"0,że trzeba wejść na członka KO? Żadnych obowiązków a ile przyjemności. Doświadczona w członkostwie mama wie co córce podsuwa.
Jezu to osik jeszcze z ciastkami będzie musiał latać... jakby mało miał przy gwieździe roboty.... hahahahah