69
21.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a kogo te panie chcą reprezentować ? siebie, mężów, partie ? i w czyim imieniu chcą zabierać głos ? patrząc wizualnie i czytając "bogaty" życiorys dokonań nie widzę takiej potrzeby, aby mnie reprezentowały !
dla kogo ten twór? (2026.01.21)
@dla kogo ten twór? - "a kogo te panie chcą reprezentować ?" - starczy, że taki jak Ty, "reprezentuje" Polaków, starczy do bólu.
(2026.01.22)
powstaje pytanie, na co stać ameby...
(2026.01.22)

info

11  
  4
każdy niesie swój krzyż
Jacyna (2026.01.22)
szkoda że nie ma nikogo z ramienia organizacji katolickich :( coś to sięgnie lewactwem
??? (2026.01.22)

info

6  
  3
do komentujących: ale wy macie problem ze wszystkim, żenada! resentyment, o ile w ogóle wiecie co to jest, jest w was bardzo silny. każdy kto coś robi ma na pewno układy, znajomości i nie wiadomo co jeszcze. chyba nie jesteście nawet świadomi że za niektóre z komentarzy jest odpowiedzialność karna. dopuśccie do siebie wiadomość że ktoś tam się mógł po prostu zgłosić i zostać wybranym ze względu na ciekawe CV. wbiliście sobie do głów że tylko ze znajomościami coś się osiąga i w to uwierzyliście. teraz czekam na komentarze wrzucające wszystkie wybranie Panie do jednego worka. spójrzcie w lustro: kim jesteście, co osiągneliście, co właściwie krytykujecie
bambino (2026.01.22)

info

4  
  9
Tak się składa, że to rada, która działa nieodpłatnie.
(2026.01.22)
Już była babska aktywność pod nazwą "Kobiety w Centrum". Czerepak z czerepakową tworzyli przybudówkę kobiecą która zdechła po pierwszej miesiączce. czy te panie wiedzą (a może dlatego tam są, w tej "radzie"0,że trzeba wejść na członka KO? Żadnych obowiązków a ile przyjemności. Doświadczona w członkostwie mama wie co córce podsuwa.
(2026.01.22)

info

6  
  1
mieszkanka dzielnicy, anna - no tak salę, prąd ogrzewanie obsługę spotkań mają z NASZYCH PODATKÓW !!! 2 "geniuszki" wypowiadają się o ekonomi- zajmijcie sie lepiej malowaniem paznokci.
(2026.01.22)
Jezu to osik jeszcze z ciastkami będzie musiał latać... jakby mało miał przy gwieździe roboty.... hahahahah
(2026.01.22)

info

8  
  0