UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Już była babska aktywność pod nazwą "Kobiety w Centrum". Czerepak z czerepakową tworzyli przybudówkę kobiecą która zdechła po pierwszej miesiączce. czy te panie wiedzą (a może dlatego tam są, w tej "radzie"0,że trzeba wejść na członka KO? Żadnych obowiązków a ile przyjemności. Doświadczona w członkostwie mama wie co córce podsuwa.