Wybrany wątek opinii

no i podstawowe pytanie ile kasy idzie z naszych pieniędzy na to ?!?!?!
(2026.01.21)
Kolejny IGNORANT. Zmuś swój umysł do myślenia i przeszukaj sobie artykuły mówiące o powołaniu rady. Rada działa społecznie, a miasto najwyżej poniesie koszty sali w której się rada zbierze.
mieszkanka dzielnicy (2026.01.21)
Tak się składa, że to rada, która działa nieodpłatnie.
(2026.01.22)
mieszkanka dzielnicy, anna - no tak salę, prąd ogrzewanie obsługę spotkań mają z NASZYCH PODATKÓW !!! 2 "geniuszki" wypowiadają się o ekonomi- zajmijcie sie lepiej malowaniem paznokci.
(2026.01.22)
Może jednak będzie czekała Pani i dorobi parę groszy.
(2026.03.14)
Powrót do komentarzy