Wybrany wątek opinii
no i podstawowe pytanie ile kasy idzie z naszych pieniędzy na to ?!?!?!
Do moderacji
Odpowiedz
43
13
Kolejny IGNORANT. Zmuś swój umysł do myślenia i przeszukaj sobie artykuły mówiące o powołaniu rady.
Rada działa społecznie, a miasto najwyżej poniesie koszty sali w której się rada zbierze.
Do moderacji
Odpowiedz
7
13
Tak się składa, że to rada, która działa nieodpłatnie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
10
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Może jednak będzie czekała Pani i dorobi parę groszy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0