UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a kogo te panie chcą reprezentować ? siebie, mężów, partie ? i w czyim imieniu chcą zabierać głos ? patrząc wizualnie i czytając "bogaty" życiorys dokonań nie widzę takiej potrzeby, aby mnie reprezentowały !

dla kogo ten twór?

Anuluj