UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mieszkanka dzielnicy, anna - no tak salę, prąd ogrzewanie obsługę spotkań mają z NASZYCH PODATKÓW !!! 2 "geniuszki" wypowiadają się o ekonomi- zajmijcie sie lepiej malowaniem paznokci.


Anuluj