A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@a.antoszewski - "Paniom" (liczba mnoga) a nie "Panią" (liczba pojedyncza).
w czasach tylu samotnych i nieszczęśliwych kobiet z uwagi na deficyt mężczyzn chętnych do dłuższych relacji pozostaje szukanie szczęścia w damskim towarzystwie, a potem infantylne wpisy na portalach społecznościowych, takie czasy
"Strach się bać" - nie chcę się wypowiadać merytorycznie na temat tych Pań, nie wiem, być może coś pozytywnego z tego wyniknie lecz już sam język w jakim zredagowano ten tekst świadczy o tym że ktoś jest rzeczywiście w jakimś kryzysie..... ja chyba w kryzysie trzeźwości i muszę coś łyknąć....
Ciekawe kto tu kogo zna, że trafił do rady
Od skupisk kobiecych trzymam się najdalej jak mogę, zdrowiej się wtedy żyje, towarzystwo 2 przyjaciółek jest zupełnie wystarczające do rozwiązywania problemów i miłego spędzania czasu
Czyli te Panie, gdyby któraś z nich zechciała zajść w ciąże to będą mogły rodzić na SORze ??? Jeszcze tak niedawno ochoczo latały z tymi piorunami teraz cichutko wyrażają zgodę na to nowe miejsce rodzenia ??? Obłuda.... Ważne dla nich są tylko stołki i miejsce na liście wyborów do parlamentu...
koleżanki od tańca Pani prezydent, radnych itd. I ten twór ma reprezentować mieszkanki? No cóż ja nie czuję się reprezentowana. żenada..
W domu przy kawie i szarlotce sobie podebatujcie, co za bzdury
Nikogo z biedronek firm sprzątających zgwałconych itp ciekawe ze nikogo nie zaprosiły wielkie panie z doświadczeniem i wiedzą o życiu na poziomie Elbląga ppm
@lft - Ja również nie życzę sobie, żeby te panie mnie jako elblążankę gdziekolwiek reprezentowały. Polityczny twór, a większość z nich to żony polityków KO np. Witek- były wiceprezydent od Nowaczyka, czy Strzelec, Osik byli radni.