UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jezu to osik jeszcze z ciastkami będzie musiał latać... jakby mało miał przy gwieździe roboty.... hahahahah
Jezu to osik jeszcze z ciastkami będzie musiał latać... jakby mało miał przy gwieździe roboty.... hahahahah