Wybrany wątek opinii

a kogo te panie chcą reprezentować ? siebie, mężów, partie ? i w czyim imieniu chcą zabierać głos ? patrząc wizualnie i czytając "bogaty" życiorys dokonań nie widzę takiej potrzeby, aby mnie reprezentowały !
dla kogo ten twór? (2026.01.21)
@dla kogo ten twór? - "a kogo te panie chcą reprezentować ?" - starczy, że taki jak Ty, "reprezentuje" Polaków, starczy do bólu.
(2026.01.22)
Powrót do komentarzy