UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do komentujących: ale wy macie problem ze wszystkim, żenada! resentyment, o ile w ogóle wiecie co to jest, jest w was bardzo silny. każdy kto coś robi ma na pewno układy, znajomości i nie wiadomo co jeszcze. chyba nie jesteście nawet świadomi że za niektóre z komentarzy jest odpowiedzialność karna. dopuśccie do siebie wiadomość że ktoś tam się mógł po prostu zgłosić i zostać wybranym ze względu na ciekawe CV. wbiliście sobie do głów że tylko ze znajomościami coś się osiąga i w to uwierzyliście. teraz czekam na komentarze wrzucające wszystkie wybranie Panie do jednego worka. spójrzcie w lustro: kim jesteście, co osiągneliście, co właściwie krytykujecie
bambino