UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już była babska aktywność pod nazwą "Kobiety w Centrum". Czerepak z czerepakową tworzyli przybudówkę kobiecą która zdechła po pierwszej miesiączce. czy te panie wiedzą (a może dlatego tam są, w tej "radzie"0,że trzeba wejść na członka KO? Żadnych obowiązków a ile przyjemności. Doświadczona w członkostwie mama wie co córce podsuwa.


Anuluj