A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mam nadzieję że Panie będą prowadzić kampanię na rzecz alienownych dzieci i rodziców.
anal-ityk współpracy międzynarodowej, studiowała w hotelach w Egipcie :):):)
W jaki sposób były zgłaszane kandydatury? Przez kogo? Jaki był sposób wyboru? Po co to komu (poza lansem oczywiscie )?
@WstydWstyd - A pani Witek do żona kogo?
Kolejny kolesiowy twór
A co ci da stan cywilny i wiek?! Co te dane mają z zaufaniem do człowieka?
Anna Lahsini. - w mojej opinii ta pani raczej nie jest wybitną osobą.
@mieszkanka dzielnicy - 👎
Może jednak będzie czekała Pani i dorobi parę groszy.