UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a kogo te panie chcą reprezentować ? siebie, mężów, partie ? i w czyim imieniu chcą zabierać głos ? patrząc wizualnie i czytając "bogaty" życiorys dokonań nie widzę takiej potrzeby, aby mnie reprezentowały !

dla kogo ten twór?