UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wooow !!! Niesamowite ile można zyskać. A tak serio... W 3city karta mieszkańca daje zniżki na paliwo. Nie na każdej stacji benzynowej ale jednak. Szach. Mat. Ta karta jest jak to miasto. Zamiast wygłupów zróbcie porządek z Zarządem Dróg i innymi tak zbędnymi jak Straż Miejska instytucjami.


Anuluj