UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wooow !!! Niesamowite ile można zyskać. A tak serio... W 3city karta mieszkańca daje zniżki na paliwo. Nie na każdej stacji benzynowej ale jednak. Szach. Mat. Ta karta jest jak to miasto. Zamiast wygłupów zróbcie porządek z Zarządem Dróg i innymi tak zbędnymi jak Straż Miejska instytucjami.