Wybrany wątek opinii
Mam 40 lat i jestem po dwóch operacjach na kręgosłup a mimo tego, mam 20 lat stażu pracy. Zdrowie? Dopóki mogę wstać z łóżka, to jestem w znakomitej formie. Nigdy nie szukałem wymówek, nigdy nie biadoliłem i nie użalałem się nad sobą. Praca na początku bywała różna, nawet nie lubiłem tego co robiłem, ale mimo tego pracowałem. Od 8 lat mogę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowany tym co robię. A ludzie? Ludzie zawsze będą szukać wymówek. Jeżeli chcesz pracować, to bez problemu znajdziesz pracę. Nawet tam gdzie pracowałem(5lat tam pracowałem) szukali ludzi, to przyszedł, popracował parę dni i się zawijał, bo mu się nie chce, bo go nogi bolą, bo ciężko. Niestety ja jeszcze nie widziałem pracy, w której płacą za trzymanie rąk w kieszeni, ale ludzie chyba takiej na pośredniaku szukają.
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
Oky. ja dużej pracuje niż ty żyjesz, nie pajacuj bo trzecią operacja może się nie udać i życia nie poznasz ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
Żyj sto lat, takich posłowie potrzebują bo ktoś musi ich utrzymać w bogactwie...
Do moderacji
Odpowiedz
1
5