Wybrany wątek opinii
Jak kilka minut skoro trzeba na dowód, że na pewno płacisz podatki w Elblągu, należy dołączyć skan pierwszej strony swojego PIT z potwierdzeniem z Urzędu Skarbowego rozliczenia PIT (tzw. UPO), czyli senior - emeryt musi pójść na Mickiewicza, odstać w kolejce i to załatwić i do końca nie wiem co tą kartą zyskują w realu nie w teorii.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Bzdury piszesz. Wyrobiłam jako emerytka kartkę mieszkańca w kilka minut. Pani zerknęła tylko na PIT, zeskanowała moje zdjęcie i oddała. Wypełniłam formularz i gra gitara. Pozdrawiam.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0