UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oky. ja dużej pracuje niż ty żyjesz, nie pajacuj bo trzecią operacja może się nie udać i życia nie poznasz ?
vpl
Oky. ja dużej pracuje niż ty żyjesz, nie pajacuj bo trzecią operacja może się nie udać i życia nie poznasz ?
vpl