UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie sobie instalowałem aplikację, ale jak doczytałem że mam wgrać swojego PITa to parsknąłem śmiechem i anulowałem instalację. Teraz doczytałem jakie "korzyści" niesie ze sobą to COŚ, to utwierdziłem się w przekonaniu że to bubel nie warty marnowania sobie czasu. Korzyść z tej "karty" i aplikacji mają jedynie jej twórcy i obsługa i ci co wydali na stworzenie tego gniota NASZE pieniądze, bo przecież to nie powstało i nie będzie działało za darmo, a płacić za to będziemy my. Redakcja się dowie i poinformuje opinię publiczną o kosztach powstania i działania tego czegoś ok?