UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Właśnie sobie instalowałem aplikację, ale jak doczytałem że mam wgrać swojego PITa to parsknąłem śmiechem i anulowałem instalację. Teraz doczytałem jakie "korzyści" niesie ze sobą to COŚ, to utwierdziłem się w przekonaniu że to bubel nie warty marnowania sobie czasu. Korzyść z tej "karty" i aplikacji mają jedynie jej twórcy i obsługa i ci co wydali na stworzenie tego gniota NASZE pieniądze, bo przecież to nie powstało i nie będzie działało za darmo, a płacić za to będziemy my. Redakcja się dowie i poinformuje opinię publiczną o kosztach powstania i działania tego czegoś ok?