Wybrany wątek opinii

Wooow !!! Niesamowite ile można zyskać. A tak serio... W 3city karta mieszkańca daje zniżki na paliwo. Nie na każdej stacji benzynowej ale jednak. Szach. Mat. Ta karta jest jak to miasto. Zamiast wygłupów zróbcie porządek z Zarządem Dróg i innymi tak zbędnymi jak Straż Miejska instytucjami.
(2026.01.14)
Gdańska Organizacja turystyczna, operator karty mieszkańca w Gdańsku, zerwała umowę z siecią tych stacji w 2022.roku. Jedyna stacja oferująca rabaty w Gdańsku to Stacja Foodhall. Szach mat 😂😂😂
(2026.01.14)
Mi wystarczą rabaty na bilety ZKM. A rabaty są zapewne tam, gdzie właściciel zgłosił się jako uczestnik programu. Widocznie stacje paliw nie są chętne, skoro nie ma rabatu.
(2026.01.14)
Widać, że wyborca PIS pisał, chciałby tylko za darmo dostawać - DO ROBOTY!
(2026.01.15)
Powrót do komentarzy