Wybrany wątek opinii
Wooow !!! Niesamowite ile można zyskać. A tak serio... W 3city karta mieszkańca daje zniżki na paliwo. Nie na każdej stacji benzynowej ale jednak. Szach. Mat. Ta karta jest jak to miasto. Zamiast wygłupów zróbcie porządek z Zarządem Dróg i innymi tak zbędnymi jak Straż Miejska instytucjami.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
Gdańska Organizacja turystyczna, operator karty mieszkańca w Gdańsku, zerwała umowę z siecią tych stacji w 2022.roku. Jedyna stacja oferująca rabaty w Gdańsku to Stacja Foodhall. Szach mat 😂😂😂
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Mi wystarczą rabaty na bilety ZKM. A rabaty są zapewne tam, gdzie właściciel zgłosił się jako uczestnik programu. Widocznie stacje paliw nie są chętne, skoro nie ma rabatu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Widać, że wyborca PIS pisał, chciałby tylko za darmo dostawać - DO ROBOTY!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1