UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam 40 lat i jestem po dwóch operacjach na kręgosłup a mimo tego, mam 20 lat stażu pracy. Zdrowie? Dopóki mogę wstać z łóżka, to jestem w znakomitej formie. Nigdy nie szukałem wymówek, nigdy nie biadoliłem i nie użalałem się nad sobą. Praca na początku bywała różna, nawet nie lubiłem tego co robiłem, ale mimo tego pracowałem. Od 8 lat mogę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowany tym co robię. A ludzie? Ludzie zawsze będą szukać wymówek. Jeżeli chcesz pracować, to bez problemu znajdziesz pracę. Nawet tam gdzie pracowałem(5lat tam pracowałem) szukali ludzi, to przyszedł, popracował parę dni i się zawijał, bo mu się nie chce, bo go nogi bolą, bo ciężko. Niestety ja jeszcze nie widziałem pracy, w której płacą za trzymanie rąk w kieszeni, ale ludzie chyba takiej na pośredniaku szukają.