A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To co latami bylo zaniedbywane w mieście nie da rady naprawić w ciągu chwili! Trzeba czasu bo po 1 pewne sprawy nie da się naprawić będąc miastem bez potencjalu gospodarczego, zakładów przemysłowych i miejsc pracy ! Mlodzi jak wyjeżdżali wyjeżdżać będą w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy i mozliwosci rozwoju ! Po doprowadzeniu miasta przez lata do roli zaścianka jeden czlowiek, któremu jak widać zależy na mieście nie da rady tego ogarnąć od razu, moze kiedyś ?! Zobaczymy ! Musi mieć tez szrab ludzi ogarniętych i z mega wiedzą i nowocześnie myślących, a nie mentalnie tkwiących w tym co było! Elblag poki co jest miastem dobrym do spokojnego życia emeryta i tez nie do końca! Tak czy owak duzo pracy i wysiłku czeka Prezydenta aby zmienić wizerunek miasta czego życzymy!
PO się mści za to, że Polacy ich pognali od władzy w 2015 r. , Za to, że wszystkie afery PO zostały ujawnione, Jak ukradli 153 mld zł z OFE i jeszcze powiedzieli, że to nie są Polaków (do tej pory nie chcą powiedzieć co zrobili z tymi pieniędzmi). W 2023 r. popsuli Polakom święta, bo ludzie zamiast się spokojnie szykować do świąt to musieli wyjść protestować przeciwko nielegalnemu przejęciu Medii Publicznych (Odebrali Polakom prawo wyboru) Bo Polacy mieli wybór: Mieli POwską propagandę w TVN i mieli Telewizję Polską, która stała po stronie polskiej racji stanu i z rzetelnymi wiadomościami. Bardzo to POwcom przeszkadzało.
No właśnie facet myśli ze jeszxze cos znaczy! A przecież nawet do sejmiku się nie dostal ! Czas więc ze sceny zejść i odejść bo nikomu nie tęskno! Na szacunek, pamięć trzeba umieć zapracować!!!?? !!!
A jakie są twoje pomysły mądralo? Ja tam widzę że w końcu w temacie kolei pobudzili niektóre śpiące królewny do działania. Za samo to mają mój szacunek.
@Stary Elbląg - Bardzo dobrze powiedziane albowiem klakierzy i lemingi powielają mit jakoby tu niby z nissanem związana jest jakaś nowa jakość i jacyś nowi ludzie. Co jest oczywiste propagandowym kłamstwem ponieważ ludzie są ci sami jeszcze z czasów henia. s i grzesia. n jak i witka. w.Ta sama niska jakość a raczej brak jakości, dziadostwo i niegospodarność na olbrzymią skalę.
Nowi starzy a udają że są od ostatnich wyborów. Generalnie ludzie bez kompetencji, polotu, pomysłów na nowe otwarcie, a efekt Elbląg miasto w pierwszej dziesiątce najbardziej zadłużonych miast powiatowych w Polsce. Miasto ludzi starych młodzi uciekają, bo niema perspektyw na dobrą pracę.
Rok 2025 i zapewne 2026 to taka gra wstępna - nie wiadomo czy okaże się skuteczna i co dalej się wydarzy.. Wydarzenia, które będą miały wpływ na życie mieszkańców i rozwój miasta to budowa portu, wykonanie inwestycji przez EPEC, budowa obwodnicy. Może coś jeszcze. Na razie wszystko jest odłożone w czasie na późniejsze lata i dopiero wtedy można na serio oceniać Prezydenta. Teraz dobrze sobie radził z przeciwnościami losu. Jeszcze lepiej w tworzeniu wiceprezydentów i pełnomocników..
Ani Missan a tym bardziej Śliwka. Missan byłby dobry wtedy kiedy dokończyłby ulice Wschodnią a tak to jest mierny urzędnik i tyle.
Rządzi źle a rozkład jazdy autobusów woła o pomstę do nieba. To jest skandal i brak w ogóle rozeznania tematu tylko taka spychologia.11 stka to tragiczna pomyłka jest na tej trasie.
@Czy - Bardzo dobrze. Szczególnie z powodzią i pożarem sortowni śmieci. Czy doczekamy się rzetelnych informacji dotyczących wypłaty odszkodowania?!