UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowi starzy a udają że są od ostatnich wyborów. Generalnie ludzie bez kompetencji, polotu, pomysłów na nowe otwarcie, a efekt Elbląg miasto w pierwszej dziesiątce najbardziej zadłużonych miast powiatowych w Polsce. Miasto ludzi starych młodzi uciekają, bo niema perspektyw na dobrą pracę.


Anuluj