Wybrany wątek opinii

Nowy Elbląg i te ich dziecinne pomysły, naiwne, szkoda czasu na nich, dobrze że ich "kanddydat" nie wygrał, nie eprezentowałby mnie ale swoich symaptyków, NE = dziecinada
(2026.01.01)
Dlaczego nie ma mowy o poniższych złych decyzjach: Wspieranie klubu z Ukrainy za ogromne pieniądze publiczne. Wsparcie Olimpii, zamiast spuścić zadłużony klub, tam gdzie jego miejsce i przeznaczyć pieniądze na stadion lekkoatletyczny. Gdzie są ci inwestorzy, których Barkom miał ściągnąć? Jakie korzyści finansowe płyną z tej niby promocji?
(2026.01.01)
Nowy Elbląg to przecież zwykły PIS
(2026.01.01)
A jakie są twoje pomysły mądralo? Ja tam widzę że w końcu w temacie kolei pobudzili niektóre śpiące królewny do działania. Za samo to mają mój szacunek.
(2026.01.02)
Powrót do komentarzy