Wybrany wątek opinii
Nowy Elbląg i te ich dziecinne pomysły, naiwne, szkoda czasu na nich, dobrze że ich "kanddydat" nie wygrał, nie eprezentowałby mnie ale swoich symaptyków, NE = dziecinada
Do moderacji
Odpowiedz
12
13
Dlaczego nie ma mowy o poniższych złych decyzjach: Wspieranie klubu z Ukrainy za ogromne pieniądze publiczne. Wsparcie Olimpii, zamiast spuścić zadłużony klub, tam gdzie jego miejsce i przeznaczyć pieniądze na stadion lekkoatletyczny. Gdzie są ci inwestorzy, których Barkom miał ściągnąć? Jakie korzyści finansowe płyną z tej niby promocji?
Do moderacji
Odpowiedz
17
5
Nowy Elbląg to przecież zwykły PIS
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
A jakie są twoje pomysły mądralo? Ja tam widzę że w końcu w temacie kolei pobudzili niektóre śpiące królewny do działania. Za samo to mają mój szacunek.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1