Wybrany wątek opinii
Szacunek dla wszystkich służb i prezydenta miasta za sprawne i szybkie działania przy sytuacjach kryzysowych. Widać, że każdy wie co ma robić w takich sytuacjach i wszystko idzie sprawnie.
Do moderacji
Odpowiedz
10
12
@Mieszkaniec 22 - No piar to ma facet natychmiastowy. Czapki z głowy za tempo. A co harley robił na sesji?
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
No właśnie facet myśli ze jeszxze cos znaczy! A przecież nawet do sejmiku się nie dostal ! Czas więc ze sceny zejść i odejść bo nikomu nie tęskno! Na szacunek, pamięć trzeba umieć zapracować!!!?? !!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
1