UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To co latami bylo zaniedbywane w mieście nie da rady naprawić w ciągu chwili! Trzeba czasu bo po 1 pewne sprawy nie da się naprawić będąc miastem bez potencjalu gospodarczego, zakładów przemysłowych i miejsc pracy ! Mlodzi jak wyjeżdżali wyjeżdżać będą w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy i mozliwosci rozwoju ! Po doprowadzeniu miasta przez lata do roli zaścianka jeden czlowiek, któremu jak widać zależy na mieście nie da rady tego ogarnąć od razu, moze kiedyś ?! Zobaczymy ! Musi mieć tez szrab ludzi ogarniętych i z mega wiedzą i nowocześnie myślących, a nie mentalnie tkwiących w tym co było! Elblag poki co jest miastem dobrym do spokojnego życia emeryta i tez nie do końca! Tak czy owak duzo pracy i wysiłku czeka Prezydenta aby zmienić wizerunek miasta czego życzymy!


Anuluj