46
01.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cy ty siebie słyszysz? A kto to przez 8 lat nabijał sobie kieszenie no kto? Nawet 2 tygodniowy rząd - przed Świąteczny - czyż nie tak? A kto z Polek i Polaków niby miał protestować odnośnie TVP no kto? Chyba jednak tylko ci co byli tam zatrudnieni i ich mentorzy, tak czy nie tak?
(2026.01.02)
Mój komentarz nie był ani niekulturalny, ani tym bardziej nienawistny, wg mnie niósł prawdę, którą znałam już dużo wcześniej.
Medium (2026.01.02)

info

2  
  0
Nie pierdziel, że stałeś pod TVP zamiast karpia smażyć. Polacy zdecydowali w 2023 r. Wybór suwerena.
(2026.01.02)
Twoje wywody są na poziomie dna i mułu. Tak za publiczne pieniądze PiS skupiłby i TVN i Polsat bo było blisko. Zakusy na Polsat mieli od dawna też się temat złożył pod siebie. A jak na Sylwestrze w TV Republika niemiecki wokalista krzyczy Polacy ręce do góry robi się nawet śmiesznie :-)
(2026.01.02)
Jeżeli wolisz inflację powyżej 10% poczekaj na wybory 2027 r. Koktajl PiS + Konfederacja + Braun zrobi Ci takie święta, że okrężnica będzie boleć...
(2026.01.02)
Gdzie jest elbląski Port, zamiast paplaniny i kłamstw.
(2026.01.03)

info

0  
  1