A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cy ty siebie słyszysz? A kto to przez 8 lat nabijał sobie kieszenie no kto? Nawet 2 tygodniowy rząd - przed Świąteczny - czyż nie tak? A kto z Polek i Polaków niby miał protestować odnośnie TVP no kto? Chyba jednak tylko ci co byli tam zatrudnieni i ich mentorzy, tak czy nie tak?
Mój komentarz nie był ani niekulturalny, ani tym bardziej nienawistny, wg mnie niósł prawdę, którą znałam już dużo wcześniej.
Nie pierdziel, że stałeś pod TVP zamiast karpia smażyć. Polacy zdecydowali w 2023 r. Wybór suwerena.
Twoje wywody są na poziomie dna i mułu. Tak za publiczne pieniądze PiS skupiłby i TVN i Polsat bo było blisko. Zakusy na Polsat mieli od dawna też się temat złożył pod siebie. A jak na Sylwestrze w TV Republika niemiecki wokalista krzyczy Polacy ręce do góry robi się nawet śmiesznie :-)
Jeżeli wolisz inflację powyżej 10% poczekaj na wybory 2027 r. Koktajl PiS + Konfederacja + Braun zrobi Ci takie święta, że okrężnica będzie boleć...
Gdzie jest elbląski Port, zamiast paplaniny i kłamstw.