UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nowi starzy a udają że są od ostatnich wyborów. Generalnie ludzie bez kompetencji, polotu, pomysłów na nowe otwarcie, a efekt Elbląg miasto w pierwszej dziesiątce najbardziej zadłużonych miast powiatowych w Polsce. Miasto ludzi starych młodzi uciekają, bo niema perspektyw na dobrą pracę.