UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Czy - Bardzo dobrze. Szczególnie z powodzią i pożarem sortowni śmieci. Czy doczekamy się rzetelnych informacji dotyczących wypłaty odszkodowania?!
@Czy - Bardzo dobrze. Szczególnie z powodzią i pożarem sortowni śmieci. Czy doczekamy się rzetelnych informacji dotyczących wypłaty odszkodowania?!