UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Czy - Bardzo dobrze. Szczególnie z powodzią i pożarem sortowni śmieci. Czy doczekamy się rzetelnych informacji dotyczących wypłaty odszkodowania?!


Anuluj